درباره ما

شرکت ما

اقامتگاه بوم گردی بام سراب دره شهر در اسفند ماه سال 1396 با هدف خدمت رسانی به گردشگران فعالیت خود را آغاز کرد. این اقامتگاه در دل طبیعت با چشم انداز درختان بلوط و کوهستان بنا شده است و دارای 6 باب کانکس کلبه ای دو جداره می باشد. از لحاظ موقعیت مکانی، اقامتگاه گردشگری بام سراب در مسیر ارتباطی دره شهر و آبدانان واقع شده است و فاصله آن تا شهر دره شهر حدود 3 کیلومتر می باشد. از جاذبه های گردشگری اطراف اقامتگاه بام سراب می توان به پل گاومیشان، تنگه تاریخی بهرام چوبین و دژ شیخ مکان اشاره کرد، که بازدید از این مناطق با پیمودن حداکثر مسافت 25 کیلومتر امکان پذیر است. همچنین از اقامتگاه بام سراب با فاصله 7 کیلومتر می توان به شهر تاریخی سیمره (ماداکتو) دسترسی داشت. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روز مره و ماشینی هستند می توانند در اقامتگاه بومگردی بام سراب با محیطی دنج و آرام در دل طبیعت ، اقامتی به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنند.


ما بهترینها را ارائه میدهیم!

نظرات مهمانان

این اقامتگاه یک مکان فوق حرفه ای برای دوستداران طبیعت و علاقه مندان به مکان های تاریخی و سنتی ایران است از اقامت در این اقامتگاه کمال رضایت را دارم و به تمام طبیعت دوستان آن را پیشنهاد میکنم .از مدیریت خونگرم آقای عزیزپور تشکر میکنم...

آلیس بوید

اقامت لذتبخشی داشتیم مخصوصا صبح ها که با هوای دلنشین بهاری و چای ذغالی و محصولات محلی برای صبحانه پذیرایی میشدیم واقعا دوست دارم دوباره برگردم به این مکان بسیار زیبا.

علی محمدی

6

اتاق


کانکس های دوجداره کفخواب (خانوادگی تورها ) و تختخواب دو نفره همراه با تشک و بالشت ، پتو برای واحد های VIp سرویس بهداشتی داخل هر واحد و عمومی بیرون محوطه حمام اب گرم کولرگازی برای قصل گرما اسپیلت گرمایشی برای سرما
47

پارکینگ اختصاصی


پارکینگ اختصاصی برای هر واحد نگهبان24ساعته با تجهیزات محافظتی
2468

مهمان


مفتخریم که در این سالها پذیرای مهمانان داخلی و خارجی از سرتاسر دنیا بوده ایم .و در این سالها با تعامل بیشتر با مهمانان برایشان خاطرات خوشی را رقم زده ایم.
5

سال تجربه


اقامتگاه بوم گردی بام سراب دره شهر در اسفند ماه سال 1396 با هدف خدمت رسانی به گردشگران فعالیت خود را آغاز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر امکانات

20 درصد تخفیف ویژه به مهمانان عزیز تا آذر ماه با ما اقامت خوشی را در دامنه های زیبای زاگرس تجربه کنید رد کردن